«
»

 UUED (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad

Millist energiat ja kogemusi me 2018 jaanuaris oodata võime?

Selle kuu energia toob lamedaks litsutud või laiali laotatud tunde. Mitte et teie peal oleks tallatud või sõtkutud. Pigem on teid leebelt uude vormi surutud. Tundub, et kõik on madalamal – vähem on võimalusi ja liikumise ruum on väiksem. Kujutage ette, nagu oleksite madratsi all. Haiget teile ei tehta. Tegelikult, võib see olla veidi julgustav, isegi kindlust sisendada. Kuid teil pole võimalik palju liikuda ja te ei näe oma nina otsast kaugemale. Paljusid asju te teha ei saa. Samuti pole teil palju valikuvõimalusi. Saadaolevate võimaluste skaala on väga väike ning kui te oma valiku ära teete, siis ei saa te sellega kiirelt ja tulemuslikult töötada.

See kuu toob vaikuse tunde. Tunde, et universumi hääl on summutatud. Jaanuari energia on kui tuhmi pinnaga maal. Kõiges on vähem sära. Sel kuul võib üles tõusta meeleheide ja võite tunda depressiooni või lootusetust. Kasutage neid tundeid kui teile antud võimalust puhata; võtta maha kiirust ja olla enda vastu õrn. Ärge sel kuul ülestõusvas ängis liiga palju nähke. Pigem näivad need emotsioonid viitavat rõhuvale energiale kui sellele, et midagi läheb valesti.

Jaanuaris on parim võtta üks asi korraga ja üks päev korraga. Liikuge igast päevast läbi üks sündmus; üks hingetõmme; üks hetk korraga. Sel moel te arendate endas uut liikumise rütmi. Väliste piirangutega võitlemise või nende muuta püüdmise asemel, valige nende aktsepteerimise ilu ja alistuge. 2018 aasta jaanuar kannab endas sellist tarkust.