«
»

 UUED (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad

Kas on mingeid konkreetseid tegevusi,
mis meil kuu energiat kasutada aitavad?


Väga hästi teenib teid mediteerimine. Samuti igasugused meelelised tegevused, mis aitavad hoida teil oma meelt antud hetke aktuaalsel teemal. Ärge lubage oma meelel ette tormata või minevikku ekslema jääda. Teistest inimestest või sellest, mida teised räägivad, ärge liiga palju mõelge. Ärge lubage oma meelel fantaasiates hulpida. Ärge lubage oma meelel ennast päevakava vankri ette rakendada.

Tulge lihtsalt sellesse, mida te siin ja praegu teete, alati kohale. 
Näiteks: just praegu kirjutate; just praegu loete; just praegu teete süüa; just praegu hingate. 
Kui tulete oma meeles sellesse, mida siin ja praegu teete, iga kord kohale, annate päeva jooksul endale loa neis väikestes hetkedes puhata. Selles kuus on sügavalt kasulikud kõik tegevused, mis aitavad teil rahustada oma meelt aktsepteerimisega.

Teil on tähtis vältida ka teemasid, mis on seotud teiste inimestega. Ärge proovige muuta teiste meelt; ärge proovige muuta teiste tundeid ja ärge üritage teisi nende plaanide teostamises liiga palju aidata. Loomulikult, hoidke süda avatuna – olge hea kuulaja ja hea sõber – kuid selles kuus ärge investeerige oma ego teiste asjadesse. Andke endast parim, et olete siin ja praegu keskendunud igale oma sammule, kui oma teel edasi liigute.