«
»

 UUED (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad

Kuidas jaanuari energia kollektiivsetes sündmustes väljenduda võib?

On tunne, nagu jaanuaris kõigi peale laskuva energia kaal ja vaikus, oleks purustava jõuga.
See, purustav jõud mõjutab kõige enam neid struktuure ja süsteeme, mis ei järgi tervikkuse põhimõtet. Kukuvad kõik kollektiivsed ettevõtmised, mis proovivad toimida ilma seljataguse tõeta. Salajased ettevõtmised purustatakse. Ilmselt tõusevad pinnale uued saladused. 
Te näete institutsioone ja organisatsioone lagunemas ülimalt dramaatilistel viisidel. 
Võite näha märke majanduse kokku kukkumisest täiesti uues vormis. Tundub, et selle kuu jooksul kukuvad kokku kõik grupid ja persoonid, mis oma kaalu, nii öelda, ise ei hoia ja te näete selle väljendusi suurte kollektiivide tasandil nagu valitsused; majandused; jms. Kuid näete seda ka väiksemate gruppide seadistustes. Iga grupp või organisatsioon näeb endas inimesi, kes püüavad rohkem võtta kui anda ning kuu seda dünaamikat ei toeta.


Süsteemid, mis lubavad inimestel kasutada ressursse ilma teiste osaliste nõusolekuta, kukuvad kokku. Tundub, et ainsad asjad, mis jaanuarikuises purustavas raskuses püsima jäävad on need, mis seisavad kindlalt terviklikkuses ja tões.

Enda kaitseks pole teil muud vaja teha, kui hoolitseda hästi enda ja oma elu asjade eest.
Olge siiras; olge otsekohene ja võtke täielik vastutus selle eest, kuidas see, mida te teete, mõjutab teid ennast ja teid ümbritsevat maailma. Võtke nii palju kui annate ja andke nii palju kui võtate. Tehke ekstra samme, et veenduda, et kõik on korras ja kõik on nii nagu olema peab. Nii kaua kui võta enda eest täieliku vastutuse, on teil kuu energiaga kõik korras. 
Te edenete lihtsalt kuus, mis tundub olevat veidi aeglasem. Kui olete aga osaline milleski kahtlases või püüate vastutuse võtmist kuskil kollektiivis, milles osalete, vältida, siis näete, kuidas loiutav ja pehme surve muutub teie jaoks purustavaks raskuseks.